PE putki 160 x 4,9 SDR33 6 m MUST
PE-putki on yleis-, ponttoni ja suojaputkena käytettävä PE-putki.
- Tuotenumero: 70001198
- LVI-numero: 1813012
PE-putki on yleis-, ponttoni ja suojaputkena käytettävä PE-putki.
Perustiedot
| LVI-numero | 1813012 |
|---|---|
| Tuotenumero | 70001198 |
| Yleisnimi | Muoviputki |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459134783 |
|---|---|
| Tullinimike | 3917219090 |
| Tuotteen mitat (P x L x K) | 6000 mm x 160 mm x 160 mm |
| Yksikkö | Kpl |
| Kiepin/salon pituus | 6 M |
| Pakkaustyyppi | Nippu |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 6000 mm x 1130 mm x 400 mm |
| Pakkausmäärä | 20 kpl |
Tekniset tiedot
| Materiaali | PE |
|---|---|
| Diffuusiosuojus | Ei |
| Putken ulkohalkaisija | 160 mm |
| Seinämän paksuus | 4,9 mm |
| Liitäntä 1 | putkenpääty |
| Liitäntä 2 | putkenpääty |
| Standard Dimension Ratio (SDR) | 33 |
| Katettu | Ei |
| Viistetty | Ei |
| Putken väri | musta |
| Lämpökaapelilla | Ei |
| joustava | Ei |
Ympäristötiedot
| Kierrätettävyys | Kierrätettävissä |
|---|