NAL supistusyhde 160/110
Supistusyhde viemärin koon muuttamiseen. Valmistettu PP-muovista EN1852 standardin ja Nordic Poly Mark -laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva HT PP Nordic järjestelmän kanssa.
- Tuotenumero: 70000349
- LVI-numero: 2470120
Supistusyhde viemärin koon muuttamiseen. Valmistettu PP-muovista EN1852 standardin ja Nordic Poly Mark -laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva HT PP Nordic järjestelmän kanssa.
Perustiedot
| LVI-numero | 2470120 |
|---|---|
| Tuotenumero | 70000349 |
| Tuotenimi | Supistusyhde PP |
| Brändi | PP HT Nordic |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459143259 |
|---|---|
| Tullinimike | 3917400099 |
| Tuotteen mitat (P x L x K) | 200 mm x 160 mm x 160 mm |
| Yksikkö | Kpl |
| Pakkaustyyppi 1 | Laatikko |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 590 mm x 390 mm x 320 mm |
| Kpl / Pakkaus 1 | 16 kpl |
| Pakkaustyyppi | EUR-lava |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 1200 mm x 800 mm x 1104 mm |
| Kpl / Lava/nippu | 192 kpl |
Tekniset tiedot
| Materiaali liitäntä 1 | polypropeeni |
|---|---|
| Materiaali liitäntä 2 | polypropeeni |
| Putkiosan pääväri | ruskea |
| Muoto | suora |
| Supistus | Kyllä |
| Epäkeskinen | |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 1 | 160 mm |
| Liitäntä 1 | Putkenpääty |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 1 | 110 mm |
| Liitäntä 2 | Muhvi |
Ympäristötiedot
| Kierrätettävyys | Kierrätettävissä |
|---|
Toni Herronen
Avainasiakaspäällikkö, kiinteistötekniikka, Pohjois-Suomi
+358 40 185 1053
Ismo Suikkari
Aluepäällikkö, kiinteistötekniikka, Etelä-Suomi
+358 400 886 200
Tom Murisoja
Avainasiakaspäällikkö, kiinteistötekniikka, projektikauppa
+358 50 432 9083
Jarno Huhta
Tiiminvetäjä, tuotepäällikkö, kiinteistötekniikka
+358 40 680 5785