PVC JM UV putkikaari 25
UV-suojatut kaaret UV-asennusputkien liitoksiin. Väri musta.
- Tuotenumero: 1196901980
- Sähkönumero: 1100027
UV-suojatut kaaret UV-asennusputkien liitoksiin. Väri musta.
Perustiedot
| Sähkönumero | 1100027 |
|---|---|
| Tuotenumero | 1196901980 |
| Yleisnimi | Suojaputken kaari muovi |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 8718892106251 |
|---|---|
| Tuotteen mitat (P x L x K) | 190 mm x 68 mm x 29 mm |
| Yksikkö | Kpl |
| Kpl / Pakkaus 1 | Laatikko |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 430 mm x 305 mm x 147 mm |
| Kpl / Pakkaus 1 | 75 kpl |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 1200 mm x 800 mm x 1050 mm |
| Kpl / Lava/nippu | 2700 kpl |
Tekniset tiedot
| Materiaali | muovi |
|---|---|
| Materiaalin laatu | PVC |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintakäsittelymenetelmä | pinnoittamaton |
| Kiilloitettu pinta | |
| Harjattu pinta | |
| Halogeeniton | |
| Malli / Tyyppi | pistoliitin |
| Hylsyllä | |
| Kaksiosainen | |
| Tarkastusaukko ja -kansi | |
| Väri | musta |
| Taipuisa | |
| Taivutuskulma | 90 ° |
| UV:n kestävä | |
| Puristuslujuusluokka standardin EN 61386-1 mukaan | keskiluja (luokka 3 / 2 J) |
| Iskunkestävyysluokka standardin EN 61386-1 mukaan | luja (luokka 4 / 6 J) |
Ympäristötiedot
| Takuuaika | 24 kk |
|---|