Talosulkuventtiili 2630 40mm
Venttiili elintarvikehyväksyttyä Polyasetaalia (DELRIN).
Venttiili elintarvikehyväksyttyä Polyasetaalia (DELRIN).
Perustiedot
| Tuotenumero | 70019797 |
|---|---|
| Tuotekoodi | HW2630-40 |
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 3917400099 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 208 mm |
| Tuotteen leveys | 78 mm |
| Tuotteen korkeus | 241 mm |
Tekniset tiedot
| Materiaali | muovi |
|---|---|
| Materiaalin laatu | polyasetaali (POM) |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Liitäntä 1 | kiristysrengas |
| Liitäntä 2 | kiristysrengas |
| Tuotteen paineluokka | PN 16 |
| Tiiviste | EPDM |
| Tiivisteen tyyppi | O-rengas |
| Karan materiaali | ruostumaton teräs 304 (V2A) |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.