Levyluistiventtiili WEY VNA DN65 PN10/PN16
Runkomateriaali ruostumaton teräs AISI 316, Tiiviste EPDM / NBR. Leikkaava luisti ruostumatonta terästä. Kiinteä kara.
Runkomateriaali ruostumaton teräs AISI 316, Tiiviste EPDM / NBR. Leikkaava luisti ruostumatonta terästä. Kiinteä kara.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70021191 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 46 mm |
| Tuotteen leveys | 185 mm |
| Tuotteen korkeus | 433 mm |
Tekniset tiedot
| Kotelon/suojuksen materiaali | ruostumaton teräs |
|---|---|
| Materiaalin laatu | haponkestävä teräs 316 (1.4401) |
| Liitäntä 1 | wafer-liitos |
| Tuotteen paineluokka | PN 10 |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.