Laippa 7601 DN150 159mm teräsputkelle, vetoa kestävä
Vetoa kestävä laippaliitin teräsputkelle PN10/16.
Vetoa kestävä laippaliitin teräsputkelle PN10/16.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70021352 |
|---|---|
| Tuotekoodi | HW7601-150-159 |
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 285 mm |
| Tuotteen leveys | 285 mm |
| Tuotteen korkeus | 73 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.