Laippakulma FFK 30° DN 600 PN10
Epoksoitu laipallinen kulmayhde FFK
Epoksoitu laipallinen kulmayhde FFK
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020158 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 7307191090 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 800 mm |
| Tuotteen leveys | 780 mm |
| Tuotteen korkeus | 830 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|---|
| Materiaali liitäntä 1 | valurauta |
| Pintasuojausliitäntä 1 | pinnoitettu |
| Materiaali liitäntä 2 | valurauta |
| Pintasuojaliitäntä 2 | pinnoitettu |
| Muoto | mutka |
| Taivutuskulma | 30 ° |
| Nimellishalkaisija liitäntä 1 | DN 600 |
| Liitäntä 1 | laippa |
| Nimellishalkaisija liitäntä 2 | DN 600 |
| Maksimikäyttöpaine, 20 °C | 16 Bar |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.