Laippahaara T DN 150/DN100 PN10/PN16
Epoksoitu laipallinen T-haarayhde
Epoksoitu laipallinen T-haarayhde
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020196 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 7307191090 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 440 mm |
| Tuotteen leveys | 285 mm |
| Tuotteen korkeus | 352,5 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|---|
| Materiaali liitäntä 1 | valurauta |
| Pintasuojausliitäntä 1 | pinnoitettu |
| Materiaali liitäntä 2 | valurauta |
| Pintasuojaliitäntä 2 | pinnoitettu |
| Materiaali liitäntä 3 | valurauta |
| Pinnan suojaus liitos 3 | pinnoitettu |
| Putkiosan pääväri | muu |
| Malli / Tyyppi | T-kappale |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 1 | 150 mm |
| Liitäntä 1 | laippa |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 2 | 150 mm |
| Liitäntä 2 | laippa |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 3 | 150 mm |
| Liitäntä 3 | laippa |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.