HST pultti M20x70 osakierre
Haponkestävät kiinnitystarvikkeet
Haponkestävät kiinnitystarvikkeet
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020572 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 7318157590 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 27 mm |
| Tuotteen leveys | 27 mm |
| Tuotteen korkeus | 82 mm |
Tekniset tiedot
| Materiaali | teräs |
|---|---|
| Materiaalin laatu | haponkestävä teräs 316 (1.4401) |
| Pään muoto | kuusio |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.