Multi/Joint 3007 jatkoliitin DN80 84-105 mm PN16
Laajatoleranssinen, vetoa kestävä jatkoliitin. Pultti A4
Laajatoleranssinen, vetoa kestävä jatkoliitin. Pultti A4
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020810 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 262 mm |
| Tuotteen leveys | 204 mm |
| Tuotteen korkeus | 204 mm |
Tekniset tiedot
| Materiaali liitäntä 1 | valurauta |
|---|---|
| Pintasuojausliitäntä 1 | pinnoitettu |
| Materiaali liitäntä 2 | valurauta |
| Pintasuojaliitäntä 2 | pinnoitettu |
| Muoto | suora |
| Nimellishalkaisija liitäntä 1 | DN 80 |
| Liitäntä 1 | Muhvi |
| Tiivistemateriaali | NBR (nitriilikumi) |
| Maksimikäyttöpaine, 20 °C | 16 Bar |
| Tiivisteillä | Kyllä |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.