Korjauspanta, kaksiosainen 314-335mm L=500mm
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu korjauspanta.
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu korjauspanta.
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020325 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 7307239085 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 500 mm |
| Tuotteen leveys | 350 mm |
| Tuotteen korkeus | 350 mm |
Tekniset tiedot
| Pantaliittimen materiaali | ruostumaton teräs |
|---|---|
| Pantaliittimen materiaalin laatu | ruostumaton teräs 304 (1.4301) |
| Maksimikäyttöpaine, 20 °C | 16 Bar |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.