Kolmetoiminen ilmaventtiili viemäriputkille SCF DN 200
Valikoimassa koot DN 2” -DN 200
Valikoimassa koot DN 2” -DN 200
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020530 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 488 mm |
| Tuotteen leveys | 488 mm |
| Tuotteen korkeus | 850 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|---|
| Kotelon/suojuksen materiaali | valurauta |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Sisääntulon nimellishalkaisija | DN 200 |
| Sisääntulon liitäntä | laippa |
| Maksimikäyttöpaine, 20 °C | 16 Bar |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.