Kolmetoiminen ilmaventtiili viemäriputkille SCF 2" SK
Valikoimassa koot DN 2” -DN 200
Valikoimassa koot DN 2” -DN 200
Perustiedot
| Tuotenumero | 70020526 |
|---|
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 270 mm |
| Tuotteen leveys | 270 mm |
| Tuotteen korkeus | 380 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|---|
| Kotelon/suojuksen materiaali | valurauta |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Sisääntulon nimellishalkaisija | 2" (50) |
| Sisääntulon liitäntä | kartiomainen sisäkierre |
| Maksimikäyttöpaine, 20 °C | 16 Bar |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.