PP Master putki 500x17,0 SN10 6m RUSK
PP pipes, SN10 Master
- Tuotenumero: 1596072208
PP pipes, SN10 Master
Perustiedot
| Tuotenumero | 1596072208 |
|---|---|
| Tuotenimi | Muhviputki PP |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9005555122390 |
|---|---|
| Tuotteen mitat (P x L x K) | 6270 x 570 mm x 570 mm |
| Yksikkö | Kpl |
| Pakkaustyyppi | Muu lava |
| Kpl / Lava/nippu | 4 kpl |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 8012 |
|---|---|
| Materiaali | polypropeeni |
| Putken ulkohalkaisija | 500 mm |
| Seinämän paksuus | 17 mm |
| Liitäntä 1 | Muhvi |
| Liitäntä 2 | putkenpääty |
| Jäykkyysluokka | SN10 |
| Putken väri | harmaa |
| Taipuisa | Ei |
Jesse Järvinen
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 562 6560
Jaakko Kiiskilä
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 719 1100
Onni Töyrylä
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 837 8595