NAL kulmayhde 400-45
Kulmayhde viemärin suunnan muuttamiseen. Valmistettu PP-muovista EN1852 standardin ja Nordic Poly Mark-laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva NAL- ja HT PP Nordic -järjestelmien kanssa.
Kulmayhde viemärin suunnan muuttamiseen. Valmistettu PP-muovista EN1852 standardin ja Nordic Poly Mark-laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva NAL- ja HT PP Nordic -järjestelmien kanssa.
Perustiedot
| LVI-numero | 2214040 |
|---|---|
| Tuotenumero | 3496100642 |
| Yleisnimi | Kulma pisto-/muhviyhde |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 5905485440929 |
|---|---|
| Tullinimike | 3917400099 |
| Tuotteen pituus | 500 mm |
| Tuotteen leveys | 500 mm |
| Tuotteen korkeus | 200 mm |
| Kpl / pienin pakkauskoko | 1 |
| Kpl / lava / nippu | 5 |
Tekniset tiedot
| Väri | Punaruskea |
|---|