NAL kulmayhde 200-90
Kulmayhde viemärin suunnan muuttamiseen. Kulma 15, lujuusluokka SN8. Valmistettu PP-muovista EN1401-1 standardin ja Nordic Poly Mark-laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva HT PP Nordic järjestelmän kanssa.
Kulmayhde viemärin suunnan muuttamiseen. Kulma 15, lujuusluokka SN8. Valmistettu PP-muovista EN1401-1 standardin ja Nordic Poly Mark-laatumerkin mukaisesti. Yhteensopiva HT PP Nordic järjestelmän kanssa.
Perustiedot
| LVI-numero | 2270610 |
|---|---|
| Tuotenumero | 70007225 |
| Tuotenimi | Kulma PP sileä |
Logistiset tiedot
| GTIN-numero | 9010459207814 |
|---|---|
| Tullinimike | 3917400099 |
| Tuotteen mitat (P x L x K) | 230 mm x 310 mm x 230 mm |
| Yksikkö | Kpl |
| Pakkaustyyppi 1 | Laatikko |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 795 mm x 385 mm x 485 mm |
| Kpl / Pakkaus 1 | 5 kpl |
| Pakkaustyyppi | EUR-lava |
| Pakkauksen mitat (P x L x K) | 1200 mm x 800 mm x 1114 mm |
| Kpl / Lava/nippu | 30 kpl |
Tekniset tiedot
| Materiaali liitäntä 1 | polypropeeni |
|---|---|
| Pintasuojausliitäntä 1 | käsittelemätön |
| Pintakäsittelyliitäntä 1 | käsittelemätön |
| Materiaali liitäntä 2 | polypropeeni |
| Pintasuojaliitäntä 2 | käsittelemätön |
| Pintakäsittelyliitäntä 2 | käsittelemätön |
| Putkiosan pääväri | ruskea |
| Muoto | mutka |
| Malli / Tyyppi | 1-osainen |
| Taivutuskulma | 90 ° |
| Supistus | Ei |
| Putken ulkohalkaisija liitäntä 1 | 200 mm |
| Liitäntä 1 | Putkenpääty |
| Tiivistemateriaali | TPE |
Ympäristötiedot
| EPD-ympäristöseloste | Kyllä |
|---|---|
| GWP-standardi | EN15804:2012 + A2:2019 |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | Håkon Hauan, CEO EPD-Norge |
| Tuotevaiheen (A1-A3) GWP-arvo | 2,24 kg CO2 equ/kg |
| Tuotevaiheen (A1-A3) GWP-arvo | 3,445 kg CO2 equ/piece |
| Kierrätettävyys | Kierrätettävissä |
Jesse Järvinen
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 562 6560
Jaakko Kiiskilä
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 719 1100
Onni Töyrylä
Avainasiakaspäällikkö, pumppaamot ja säiliöratkaisut
+358 40 837 8595