Talosulkuventtiilit 2260 40mm
Valurautainen talosulkuventtiili. Runko kokonaan epoksoitu (RAL5015).
Valurautainen talosulkuventtiili. Runko kokonaan epoksoitu (RAL5015).
Perustiedot
| Tuotenumero | 70019800 |
|---|---|
| Tuotekoodi | HW2600-40 |
Logistiset tiedot
| Tullinimike | 8481806100 |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | KPL |
| Tuotteen pituus | 220 mm |
| Tuotteen leveys | 76 mm |
| Tuotteen korkeus | 235 mm |
Tekniset tiedot
| RAL-koodi | RAL 5015 |
|---|---|
| Materiaali | valurauta |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
| Pintakäsittelyn tyyppi | epoksi |
| Tuotteen paineluokka | PN 16 |
| Tiiviste | EPDM |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu |
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme p. +358 30 600 2200 tai jätä yhteydenottopyyntö.